Praca na szklarni z papryką Holandia !

Ogłoszenie dodane w miejscowości Bełcze w kategorii Holandia

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni z papryką - praca w okolicach Steenbergen/Ternauzen/Westland

Zakres obowiązków:

- zbiór papryki

Wymagania:

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych !!)

Co oferujemy:

- możliwość dłuższej współpracy

- zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny oraz extra bonusy na pracę ponad normę !

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )